VPN و شفافيت در زنجيره تأمين


VPN و شفافيت در زنجيره تأمين

اين مقاله براي آگاهي دادن به شما در مورد موضوعات مهم در زنجيره تأمين مربوط به صنعت VPN نوشته شده است.

بدون شک ، کاربران و مشترکان VPN به طور فزاينده اي از ايمني و امنيت فعاليت هاي آنلاين خود آگاه هستند ، پس از بسياري از مطالعات VPN هاي تبليغاتي ، نتايج نشان مي دهد که ميزان سرقت اطلاعات آنلاين افزايش يافته است. طبق کميسيون تجارت فدرال ، فقط در سال 2018 ، 3 ميليون گزارش از سرقت آنلاين گزارش شده است.

 

حتي اگر اين تهديدها - و گسترش نقض داده ها - همچنان خبرساز شوند ، کاربران با وجود تهديدها همچنان به Wi-Fi عمومي متصل مي شوند و هنگام سفر به ساير شبکه هاي ناامن مي پيوندند. افراد محتاط تر يا باهوش فني مي دانند که به شبکه هاي خصوصي مجازي (VPN) روي آورده اند تا راهي براي اتصال ايمن آنلاين باشند و با گسترش تعداد VPN ها ، برخي پروژه ها مي توانند بازار VPN را تا سال 2022 به بيش از 35 ميليارد دلار گسترش دهند.

 

چرا VPN و زنجيره تأمين آن مهم است؟

اين بدان معناست که اين منطقه و بازار فعال مي تواند حتي براي برخي از ارزهاي ديجيتال براي سرمايه گذاران و فعالان اقتصادي سودآور باشد. حتي مي توانيد برخي از بازارياب ها را مشاهده کنيد که با ايجاد تبليغات تلويزيوني و اينترنتي پر زرق و برق که باعث الهام بخشيدن به مخاطبانشان مي شود ، تعداد زيادي مشتري را جذب و برنده مي کنند.

 

با اين حال ، وقتي اين شرکت ها به دنبال عقب بردن پرده دنياي زيرين ديجيتال هستند ، نمي توانم تعجب کنم که آيا پرده براي کار خودشان به اندازه کافي عقب است؟ منظور من اين نيست که آنها سارقاني هستند که داده هاي کاربر را فراموش مي کنند (اگرچه برخي افراد اطلاعات شما را به اشخاص ثالث مي فروشند) ، اما در عوض شما مي پرسيد که آيا صنعت VPN نگران پروتکل هاي امنيتي آنها نيست؟ آيا شفاف است يا خير؟

 

مشکلات مربوط به هک و زنجيره تأمين NordVPN

NordVPN ، احتمالاً شناخته شده ترين ارائه دهنده VPN ، اخيراً هک شده است. يک مهاجم به يک سيستم کنترل از راه دور کاملاً ناامن که توسط "ارائه دهنده مرکز ناشناس داده" رها شده بود وارد شد و به يکي از سرورهاي آن در يک مرکز داده خارج از کشور حمله کرد.

 

اگرچه NordVPN به جديدترين هک فناوري پيشرفته تبديل شده است و حتي از يک کنسول امنيتي ناامن بزرگ نيز برخوردار است ، اما در اينجا مسئله چندان مهمي نيست. همچنين اين واقعيتي نيست که اين اختلال به مدت يک ماه مورد توجه قرار نگرفته است ، هرچند که کمي بيشتر گاز مي گيرد. نکته مهم در اينجا اين است که NordVPN نه تنها نمي دانست که اين سيستم براي حفظ عملکرد خود استفاده مي شود ، بلکه از وجود آن هيچ تصوري نداشت. يک دقيقه فکر کنيد؛ ارائه دهنده امنيت داده با يک شريک اصلي در ارتباط است و تمام آسيب پذيري هاي احتمالي شرکاي خود را برطرف نکرده است.

 

آيا NordVPN فقط ناهنجاري در صنعت است که بايد مورد توجه قرار گيرد؟ نه ، متوجه شديم که اين آسيب پذيري نه تنها NordVPN را به خطر انداخته ، بلکه موارد ديگري مانند TorGuard را نيز آشکار کرده است. اکنون روند وحشتناکي داريم. اکنون بسياري از ارائه دهندگان VPN خدمات خود را به عنوان بخشي از تبليغات برنامه ريزي شده براي کاربري که هنوز با اين فنآوري آشنايي ندارد - از جمله افرادي که ممکن است بخواهند داده هاي شما را با دولت به اشتراک بگذارند - به بازار عرضه کنند. اما اکنون حتي "معتمدترين ها" ثابت کرده اند که آنها گاهي پروتکل هاي رايگان يا محافظت نشده اي را به مشترکان خود ارائه مي دهند که به هيچ وجه قابل اعتماد نيستند.

اهميت شفافيت در زنجيره تأمين

چرا چنين مشکلي وجود دارد؟ کل وضعيت يک سوال بزرگ در مورد اينکه چه کسي زيرساخت VPN را کنترل مي کند و چه کسي مسئول است. وي همچنين بر عدم شفافيت صنعت VPN پيرامون زنجيره تامين آن تأکيد مي کند. حتي پس از هک NordVPN ، شبکه ارائه دهندگان مجرم VPN که به مرکز داده سرازير شده اند ، نامي ندارند.

 

وقتي اطمينان حاصل کنيم که همه کارها با خيال راحت و کارآمد انجام شده است ، اطمينان حاصل مي کنيم که مراحل موجود ، از جمله کار با هزاران دستگاه و شريک ، ايمن بوده و زيرساخت هاي موجود در Google را مديريت مي کنند يا مانند Google مي توانند امنيت داده هاي آنها را تضمين کنند.

 

داشتن يک ديد کامل از زنجيره تأمين زيرساخت ، اگر شفاف نباشد کاربر را دچار ترديد مي کند. آنها بايد تمام تلاش خود را انجام دهند و در صورت لزوم از منابع کافي استفاده کنند تا بتوانند کليه ارتباطات و اطلاعات مربوط به کاربران خود را در سطح بالايي از امنيت حفظ کنند.

 

اگرچه هر سازماني به منابع يک شرکت بزرگ مانند Google دسترسي ندارد ، اما بسياري از ارائه دهندگان VPN ادعا مي کنند که از بهترين ويژگي هاي محافظت از مصرف کننده (رمزگذاري درجه نظامي ، بدون ورود به سيستم ، کليد) برخوردار هستند. کليدهاي تعويض و غيره).

انتخاب ارائه دهنده VPN مناسب مي تواند مهمترين نکته قبل از خريد باشد

اگرچه نتوانند امنيت سرورهاي خود را حفظ کنند ، آنها شکست مي خورند. آنچه صنعت VPN به وضوح فاقد آن است ، چارچوب ، زيرساخت و روند لازم براي درک رفتار ارائه شده توسط همه ارائه دهندگان پشتيباني آنها - از جمله ارائه دهندگان است.

 

بدون شک ، حل يک چالش شبکه دشواري هاي منحصر به فردي دارد ، اما خالي از امکان نيست. بحث در مورد زنجيره تأمين و شرکا دو دليل است که ما پس از ترک Google از شبکه هاي تحت حمايت بلاکچين جذب مي شويم ، زيرا انجمن توسعه دهندگان Blockchain درک مي کند که شفافيت و حسابرسي در يک محيط تهديدآميز پيچيده و مهم است.

 

حسابرسي مي تواند کمي آسان تر باشد زيرا هر ارائه دهنده وقتي با استفاده از کليد خصوصي خود وارد سيستم مي شود وارد بلاکچين مي شود. در مورد NordVPN ، امکان معرفي يک ابزار مديريتي باقي مانده در سرور وجود داشت که در صورت بررسي تاريخچه زنجيره تامين ، مي توان آن را علامت گذاري کرد.

 

نکته آخر اينکه وقت آن است که اين ارائه دهندگان VPN قبل از سوختن کل خانه به فکر آشپزخانه خودشان باشند. ديگر کافي نيست که به سادگي به صنعت VPN اعتماد کنيد تا زنجيره هاي تأمين خود را کشف کند و سپس تصور کنيد که آنها خود نقش پليس دارند.

 

اگر ارائه دهندگان واقعاً مي خواهند از حداكثر شفافيت اطمينان حاصل كنند و زيرساخت هاي خود را قفل و محافظت كنند تا به راحتي توسط ديگران هك نشود ، پس يك محل خوب براي شروع يا تعهد سرمايه گذاري در مميزي مستقل است. يا نشانه هايي از اينکه آنها قصد دارند به يک انجمن بلاکچين آگاه بپيوندند.

http://chitavpn.com/2021/04/19/%d8%b2%d9%86%d8%ac%db%8c%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%a3%d9%85%db%8c%d9%86/

بزرگترين مزيت سقف وافل چيست؟

1.بزرگترين مزيت سقف وافل چيست؟

سقف وافل مزاياي زيادي نسبت به ساير روش هاي اجرايي دارد اما در رابطه با بزرگترين و مهمترين آنها ميتوان به صرفه ي اقتصادي و مدت زمان اجراي کمتر و مقاومت و ايمني بيشتر آن اشاره کرد.

 

2.بيشترين کاربرد سقف وافل کجاست؟

بيشترين کاربرد سقف وافل معمولا در ساخت سقف هاي با دهانه ي بيش از 12 متر و همچنين مکان هايي که وزن زيادي به سقف وارد نمي شود مانند فرودگاه ها ، ايستگاه هاي مترو و سالن ها و ....

 

3.قيمت سقف وافل به چه شکل محاسبه مي شود؟

قيمت اجراي سقف وافل وابسته به مواد و مصالحي است که درآن به کار مي رود به عنوان مثال قالب هاي وافل ، بتن مصرفي ، ميلگرد و ديگر مصالح از موارد تاثير گذار در اين زمينه هستند .

 

معرفي سقف وافل

 

4.سرعت اجراي سقف وافل چگونه است؟

در مقايسه با سقف هاي يوبوت و کوبياکس خيلي سريع تر اجرا مي شود چراکه به دليل وزن کمتر با تعداد جک کمتري قابل اجراست و ميتوان مستقيما وافل ها را به روي زيرسازي اجرا کرد و همچنين ميلگرد گذاري و آماتوربندي دريک مرحله انجام ميشود.

 

5.شرکت شما در کدام شهرها نمايندگي فروش و اجرا دارد؟

شرکت مهندسي آبا در شهرهاي آذربايجان غربي ، خراسان ، گلستان و کردستان نمايندگي هاي فعال دارد .

 

6.متريال به کار رفته در سقف وافل چيست؟

از مهمترين متريال به کار رفته در اجراي سقف وافل مي توان به جک ها و پايه هاي اطمينان ، قالب هاي وافل ، ميلگرد ها براي ميلگردگذاري و بتن اشاره کرد .

 

 

7.سقف وافل تخت چيست؟

در واقع سقف وافل تخت يک روش اجرايي در سقف وافل است که در مقابل ان روش اجراي مدولار وجود دارد و از مزاياي روش تخت ميتوان تسريع در زمان اجرا ، ايمني کارگران ، چيدمان بهتر قالب ها و کيفيت بيشتر بتن ريزي اشاره کرد.

 

8.سقف وافل لانه زنبوري چيست و چه مزيتي دارد؟

سقف لانه زنبوري در واقع همان سقف وافل است که از مزيت هاي زيادي برخوردار است که ازمهم ترينشان مي توان به صرفه ي اقتصادي ، ايمني و استحکام بيشتر ، سرعت اجراي کمتر اشاره کرد .

 

9.رابطه ي ضخامت سقف وافل و کيفيت چيست؟

ضخامت سقف وافل از 30 سانتي متر تا 50 سانتي متر بسته به نوع سازه متغير است . دال هاي کاربردي در سقف وافل در برابر جمع شدگي مقاومت بسيار خوب و مناسبي دارند و از لحاظ کيفيت امتياز برتري نسبت به ساير سقف ها دارد .

 

 

10.استفاده از سقف وافل فلزي مرسوم است؟

در شرايطي که به جاي استفاده از قاب خمشي براي باربري جانبي از ديوار برشي استفاده کنيد مي توانيد اين روش را به کار ببريد . ديوارهاي برشي در اين روش بسيار بهتر عمل مي کنند .

 

11.آيا امکان نورپردازي در سقف وافل وجود دارد؟

فضاي خالي که در قسمت زيرين قالب ها وجود دارد امکان نورپردازي و جلوه هاي زيبايي را براي شما فراهم مي کند و دست طراحان براي انواع طرح ها و نورپردازي ها باز است .

 

12.آيا اين محصول به مرور دچار ترک و فرسودگي مي شود؟

به دليل وجود يک سري ضعف هاي مقاومتي ممکن است که هنگام تردد کارگران و يا به هنگام خارج سازي قالب ها درصورتي که براي اين کار از نيروي متخصص استفاده نشود قالب ها دچار ترک خوردگي و شکست مي شوند.

 

ليست آخرين قيمت هاي قالب سقف وافل

09120030884-5

سقف وافل چيست ؟

معرفي سقف وافل

کاربرد سقف وافل

قالب سقف وافل

ويژه گي هاي سقف وافل

مزايا سقف وافل

معايب سقف وافل

زيبايي در سقف وافل

سقف وافل چيست؟

در معماري نوين امروزي روش‌هاي متعددي براي اجراي سقف ها استفاده مي‌شود. از جمله اين روش هاي اجرا مي توان سقف تيرچه بلوک ، عرشه فولادي ،سقف کامپوزيت، دال بتن آرمه را نام برد. که بسته به نوع شرايط آب و هوايي ، اقليمي و بافت آن منطقه انتخاب و مورد استفاده قرار مي گيرند . سقف وافل يک نمونه از روش هاي اجراي سقف بتني مي‌باشد , که به علت ظاهر مشبک و مربعي شکل آن به نام سقف وافل شناخته مي شود. اين نوع سقف براي سطوحي که دهانه هاي بلندي دارند و به دليل  بار مرده کم وسختي مناسب مورد استفاده قرار مي گيرند .

سقف وافل يک نمونه از پرطرفدارترين و در عين حال زيبا ترين سقف هاي اجرا شده توسط معماران از گذشته دور تا به امروز بوده است. اين سقف قابل اجرا و مناسب براي ساختمان هاي با ارتفاع زياد ، انواع اسکلت فلزي و يا بتني مي باشد .

به دليل زيبايي خاص، استحکام بالاتر، وزن تمام شده کمتر، نسبت به دال بتني از لحاظ زيبايي شناسي و هزينه اي و ايمني بيشتر مورد توجه قرار گرفته است و در مصرف بتن و ميلگرد تا 20 درصد صرفه جويي مي شود بر خلاف ديگر سقف ها پس از اجرا، قالب ها قابل جداشدن بوده و مي توان از آن ها براي پروژه هاي ديگر نيز استفاده کرد .

 

 

هزينه هاي نازک کاري  ساختمان با استفاده از سقف وافل به شدت  کاهش مييابد

علت آن ساختار محصول و همچنين سرعت اجراي آن است

 

موارد استفاده :

پارکينگ ها

سالن ها

فرودگاه ها

ساختمان هاي اداري

مجمتع ها

 

معرفي سقف وافل

 

معرفي سقف وافل

طبق بررسي هايي که باستان شناسان انجام داده اند ;  پيدايش و شکل گيري اين سقف ها به 2500 سال پيش  بر مي‌گردد که نمونه بارز اين نوع سقف ها را در بناهايي که در دوران هخامنشيان و بناهاي ساخته شده يونان مشاهده کرد که با پيشرفت علم و تکنولوژي و رشد صنعت به ظاهر امروزي رسيده است . سقف وافل يک نمونه از اجراي سقف ها مي‌باشد که به دليل ظاهر مربعي شکل و مشبک آن به اين اسم شناخته مي شود . سقف وافل براي دهانه هاي وسيع و مرتفع حتي ارتفاع بالاتر از 12 متر به کار گرفته مي‌شود و به دليل حداکثر استفاده از فضا و استفاده بهينه در مصرف بتن و کاهش آرماتور اضافي ، بارمرده کمتري دارد و وزن آن از ديگر نمونه ها همچون تيرچه بلوک و عرشه فولادي بسيار کمتر مي‌باشد.

به دليل ساختار قالب بندي متفاوتي که دارد قالب ها به راحتي پس از اجرا جداشده و قابل استفاده مجدد مي باشند.  به دليل نياز به سقف هايي با سيستم پيچيده و اشکال نامنظم در ارتفاع زياد بهترين انتخاب امروزي استفاده از سقف وافل مي‌باشد . در معماري نوين براي طراحي ساختمان هاي تجاري ، فرودگاه ها ، آمفي تئاتر ها و سالن هاي کنفرانس مدرن و شيک امروزه سقف وافل مشتريان زيادي را به خود جلب کرده و با زيبايي خاص و استحکامي که دارد حس اطمينان بيشتري را براي ساخت به مهندسان مي دهد.

 

 

 

 

 

انواع سقف وافل

سقف وافل يک طرفه

سقف وافل دو طرفه

سقف وافل يک طرفه

اين نوع از سقف ، بيشتر در دهانه هاي کوتاه کاربرد دارند و قالب هاي مورد استفاده در اين نوع سقف قالب هاي مستطيلي شکل هستند که به صورت دال يک طرفه عمل مي کنند . از آنجايي که در اين روش ميلگرد ها فقط در يک جهت تعبيه مي شوند ميزان مصرف ميلگرد در مقايسه با سقف دو طرفه کاهش مي يابد و صرفه ي اقتصادي بيشتري دارد .

سقف وافل دو طرفه

 

اين نوع از سقف کاربرد بيشتري در ساختمان هاي داراي دهانه ي بلند دارد . قالب هاي مورد استفاده در اين روش قالب هاي مربعي شکل هستند که به صورت دال دوطرفه عمل مي کند . ميلگرد ها در دو جهت متعامد بسته مي شوند هرچند که ميزان مصرف ميلگرد در اين روش بيشتر است و قيمت تمام شده ي بيشتري در مقايسه با سقف وافل يک طرفه دارد اما در نهايت مقاومت و استحکام و ايمني بيشتري نسبت به سقف وافل يک طرفه دارد .

 

کاربرد سقف وافل

سقف وافل به علت قابليت بالا در استحکام ، ايستايي و سرعت اجراي آن در ساختمان هاي فلزي و بتني در ارتفاع زياد و اشکال منظم و نامنظم تا دهانه بيش از 12 متر قابل اجرا مي باشد .به دليل حداکثر استفاده از فضا ، کاهش بتن و آرماتور مصرفي ، صرفه جويي هزينه بيشتر اين نوع سقف مناسب تر از ديگر روش هاي اجرا مي باشد.

 

استفاده از سرعت بالاي سيستم وافل در پروژه هاي عمراني مي تواند گام مهمي در برنامه زمان بندي پروژه باشد که اکثر دست اندرکاران صنعت ساخت و ساز به اين موضوع واقف هستند.

 

امروزه در بسياري از بناهاي بزرگ و مرتفع سقف وافل مورد استفاده قرار مي گيرد براي نمونه مي توان سالن ها ، فرودگاه ها ، پارکينگ ها ، مجتمع ها و ... را نام برد.

 

از جمله کاربرد هاي ديگر اين نوع سقف ها  , جانمايي ستون هاي پارکينگ ها است .

 

علت آن :

 

شکل ظاهري آن مي باشد زيرا در اين نوع سقف به دليل وزن سبک از ستون هاي با حجم بالا استفاده مي شود و اين خود باعث بيشتر شدن فضا مي شود و در اين نوع سقف هزينه اجراي سقف کاذب و نازک کاري هاي غير ضروري را نداريم .

 

 .در ايران نيز يکي از نمونه هاي مشهور اجرا شده سقف وافل کتابخانه ملي ايران مي باشد که سازندگان آن به دليل مقاومت بالا سقف وافل در برابر لرزش و خمش و استحکام بالاتر و همچنين زيبايي خاصي که دارد انتخاب کرده اند.

 

 

قالب سقف وافل

انتخاب نوع قالب سقف وافل نيز يکي از مواردي است که بايد مورد بررسي قرار بگيرد . قالب سقف وافل يک قطعه اي است که بسته به نوع جنس آن مي تواند پلاستيکي و يا کامپوزيتي باشد که در ابعاد و اشکال مختلفي ساخته مي شود .

 

به دليل حذف بتن اضافي ,

 

انتخاب نوع قالب سقف وافل بسيار حساس بوده زيرا در نحوه اجرا و خروجي کار، نقش بسزايي دارد.

 

مهمترين فاکتور ساخت قالب هاي سقف وافل شکل نهايي بتن ، استحکام آن ، سطح صاف و صيقلي پس از اجرا مي باشد.

 

بهترين گزينه براي ساخت قالب سقف وافل ، استفاده از قالب هاي کامپوزيتي به علت سهولت اجرا و جدا شدن کارامد تر بوده و به دليل صرفه جويي بيشتر در منابع و کاهش آلودگي هاي زيست محيطي ساخت اين نوع قالب هاي کامپوزيتي در کشور و خارج از کشور در دستور کار قرار گرفته است .

 

 

قالب هاي سقف وافل در دو نوع يک طرفه و دو طرفه ساخته مي شوند که از جمله مزاياي قالب يک طرفه مي توان به کاهش بتن و آرماتور مصرفي و به طبع کاهش هزينه مي باشد . امروزه قالب هاي دو طرفه به علت ايمني و استحکام بالاتر ، سطح صاف و يکپارچه و سرعت اجراي بالاتر، بيشتر مورد استفاده سازندگان قرار مي گيرند.

 

ويژگي هاي سقف وافل

قالب بندي هاي مختلف در اشکال مختلف و برشکاري هاي اضافي قالب نياز نمي باشد

به دليل حداکثر استفاده از فضا در نهايت ضخامت آن کمتر از دال بتني مي باشد

کاهش فاصله آرماتور ها

امکان اجراي سقف هايي با دهانه بلند و شکل نامنظم

استحکام بالا تر در برابر خمش هاي ناگهاني

کاهش لرزش هاي ناگهاني به دليل استفاده از ميلگرد هاي دوطرفه

به دليل شکل کاسه اي قالب بيشترين صرفه جويي در مصالح را دارد که باعث کاهش وزن کلي سقف نسبت به ديگر روش ها مي باشد

به دليل عدم استفاده از آرماتور هاي تقويتي سرعت اجراي آن از ديگر روش ها بالا تر مي باشد

به دليل اجراي ساده تر آن کمتر به نيروهاي متخصص جهت اجرا نياز دارد که سبب صرفه جويي هزينه در منابع انساني نيز مي شود

نحوه اجراي سقف وافل

اولين گام براي اجراي سقف وافل اسکافلد گذاري ( شمع بندي ) مي باشد . پس از آن شاسي کشي سقف اجرا مي شود و در اين روش نياز به تخته کشي زير سقف نمي باشد و به دليل ساختاري که دارد قالب ها خود نقش نگهدارنده بتن را انجام مي دهند که خود باعث صرفه جويي در زمان اجراي سقف مي شود.

پس از آن قالب ها روي قوطي ها قرار گرفته و آرماتور گذاري سقف اجرا مي شود. بنابر ليستوفر طراحي شده ميلگرد هاي مخصوص برش خورده و اجرا مي شوند و نوبت به بتن ريزي مي رسد که معمولا براي بتن ريزي در ارتفاع بالا به پمپ بتن نياز داريم .پس از مدتي که بتن ريزي انجام شد و بتن به استحکام کافي رسيد طبق ايين نامه قالب ها باز شده و اجراي سقف به پايان مي رسد . قالب هاي باز شده را مي توان مجددا براي پروژه هاي ديگر استفاده کرد و اين يکي از مزاياي قالب هاي سقف وافل مي باشد.

 

 

 

مزاياي استفاده از سقف وافل

حذف مصالح از پيش ساخته شده و جلوگيري از هزينه هاي اضافي بايت خريد آن ها

صرفه جويي کلي در مصرف سيمان و به طبع بتن مصرفي

امکان اجرا بر روي اسکلت فلزي و اسکلت بتني

کاهش هزينه تمام شده

عدم نياز به تخته ريزي زير شاسي و امکان اجرا توسط نيروهاي عمومي و کاهش هزينه نيروي انساني

مقاومت بالا در برابر لرزش

مقاوم در برابر آتش سوزي

امکان استفاده چند باره از قالب ها پس از پايان کار

افزايش مقاومت برشي

عايق مناسب براي صدا و حرارت و ايمني بالاي آن

عدم نياز به اجراي آرماتور هاي تقويتي و صرفه جويي در زمان اجرا

 

معايب استفاده از سقف وافل

براي سقوف شيبدار با توجه به عملکرد فني مد نظر مناسب نيست

هزينه کناف يا سقف کاذب به پروژه تحميل خواهد شد

با توجه به جديد بودن تکنولوژي اجراي سقف، اکيپ تخصصي مانند تيرچه به وفور يافت نخواهد شد

از لحاظ آکوستيک صدا بودن چون فضاي زير وافل خالي است مناسب نيست ( در صورت عدم استفاده از کناف)

زيبايي و نماي سقف وافل

به دليل اشکال هندسي زيبا در اجراي سقف ، ارتفاع زياد ، شکل مشبک آن و امکان پياده کردن هاي نقش و نگار هاي زيبا روي آن استفاده از سقف هاي وافل در پروژه هاي معماري مدرن جهاني بالا بسيار مورد توجه معماران قرار گرفته است. به دليل دهانه بلند ايجاد شده آن چشم ها را به سمت بالا مي کشاند و در نتيجه فضا بسيار بزرگتر به نظر مي رسد . به دليل زيبايي سقف و شکل منظم آن حس اطمينان بيشتر را به بيننده مي دهد و براي نورپردازي فضاي داخلي بسيار پر کاربرد تر مي باشد . سقف وافل را مي توان بسيار سريع اجرا کرد و از لحاظ زيبايي و هزينه اي مناسب تر از ديگر سقف ها مي باشد.

اپليکيشن چيست؟


اپليکيشن چيست؟

اپليکيشن، که بيشتر ما آن را اختصارا با نام اَپ ميشناسيم، نوعي از نرم‌افزارها مي‌باشند که براي استفاده در دستگاه‌هاي همراه هوشمند مثل اسمارت‌فون ها و تبلت‌ها و غيره طراحي شده‌اند، و ممکن است با نام‌هاي وب‌اپ، آن‌لاين‌اپ، اپ IOS يا اندرويد نيز شناخته شوند.

اپليکيشن ها عموما خدماتي مشابه نرم‌افزارهاي کامپيوتري به ما اراِئه مي‌کنند، با اين تفاوت که عموما کم‌حجم و با عملکردهاي محدود و اختصاصي ارائه مي‌شوند. انتشار و استفاده رايج از اين نوع اپليکيشن‌ها، اولين بار توسط کمپاني اپل براي آي‌فون، آي‌پد و آي‌پاد تاچ در اپل‌استور انجام شد. اپليکيشن‌ها با نرم‌افزارهايي که در رايانه‌هاي شخصي يافت مي‌شود متفاوت هستند. اپ‌ها داراي قابليت‌هاي محدود اما اختصاصي و کاربردي هستند، مثل فروشگاه‌هاي آن‌لاين، بازي‌ها، پيام‌رسان‌ها و غيره

شهرنت شبکه اجتماعي خريد و فروش کالا و خدمات. شهرنت فروشگاهي به وسعت شهر شماست. شهرنت در اپليکيشن شهرنت شما مي توانيد با توليد محتوا و به ازاي لايک و کامنت هاي دريافتي خود درآمد مستقيم ريالي داشته باشيد.

 

اپليکيشن‌ها به سه دسته گسترده تقسيم مي شوند:

 • برنامه‌هاي نِيتيو
 • وب‌اپليکيشن
 • هايبريد

 

برنامه‌هاي نِيتيو (Native):

براي سيستم‌عامل خاص تلفن همراه، معمولاً iOS يا Android ساخته مي‌شوند. اين اپ‌ها از عملکرد بهتر و  (UI) دقيق‌تري بهره مي‌برند و معمولاً قبل از انتشار سراسري بايد از روند تضمين‌ کيفيت‌و‌توسعه بسيار سخت‌تري عبور کنند.

 

وب‌اپليکيشن PWA) Progressive Web Apps):

به‌طور خلاصه PWA ترکيبي از يک اپليکيشن موبايل و يک برنامه سنتي وب است. که از HTML5، CSS و Javascript استفاده مي‌کنند و از آنجا که از طريق مرورگر قابل‌اجرا هستند‌، به حداقل حافظه دستگاه نياز دارند. استفاده از وب‌اپليکيشن‌ها مستلزم اتصال اينترنتي است.

در حال حاضر انواع مختلفي از برنامه ها موجود است، مانند:

 • ‌اپليکيشن تجارت‌الکترونيک‌همراه (M-commerce):که براي خريد آنلاين کالا استفاده مي‌شوند مانند آمازون يا eBay و اپليکيشن‌هاي خدمات مسافري مثل رزرو تور و بليط و مکان‌يابي و غيره
 • وب‌اپليکيشن بازي:معادل بازي‌هاي رايانه‌اي، که از محبوب‌ترين انواع برنامه ها هستند. اين بازي‌ها، يک‌سوم کل دانلود برنامه‌هاي موبايل و سه‌چهارم کل هزينه‌کرد هاي کاربران را تشکيل مي‌دهند.
 • وب‌اپليکيشن افزايش بهره‌وري:اين برنامه‌ها با سازماندهي کارهاي مختلف مثل ارسال ايميل و پيام، ارزيابي پيشرفت کار، رزرو هتل و موارد ديگر… بر بهبود راندمان تمرکز دارند.
 • برنامه‌هاي سبک‌زندگي و سرگرمي:اين نوع اپليکيشن‌ها محبوبيت بسيار زيادي پيدا کرده‌اند‌ و در خيلي از جنبه‌هاي زندگي شخصي افراد تاثيرگذار هستند، مثل برنامه‌هاي رسانه‌اجتماعي يا اپ‌هاي نمايش ويدئو، مثل
  Instagram، Netflix ، Facebook و TikTok

 

اپليکيشن هايبريد Hybrid mobile apps:

ترکيبي از اپليکيشن‌هاي نيتيو و وب‌اپليکيشن‌ها هستند که به خوبي با سيستم‌عامل هاي آي‌او‌اس، اندرويد و ويندوز‌فون سازگاري دارند. در واقع اپليکيشن هايبريد، يک برنامه مبتني بر وب است که به‌صورت اپ نيتيو نمايش داده شده و به سخت افزار گوشي متصل مي‌شود، اين اپ يک بار ساخته و کدنويسي مي‌شود و براي اجرا روي چندين پلتفرم مثل آي‌او‌اس، اندرويد و ويندوزفون قابل استفاده است. از نظر ظاهري تفاوتي با اپليکيشن‌هاي نيتيو ندارند، اما در حقيقت با استفاده از وب‌سايتي اجرا مي‌شوند که با زبان‌هاي HTML ،CSS و Javascript ساخته شده.

 

انواع دوربين هاي مداربسته


انواع دوربين هاي مداربسته

انواع دوربين هاي مدار بسته يک سامانه نظارت تصويري

در اين مقاله بصورت متفاوتي در مورد انواع دوربين هاي مدار بسته و کاربردهاي هر مدل در زندگي روز مره مي پردازيم، به عنوان مثال اينکه هر مدل دوربيني در کدام نوع تکنولوژي وجود دارد و اينکه در کجا نصب مي شود و يکسري اطلاعات مفيد ديگر، لطفا در اين مسير با ما همراه باشيد تکنولوژي دوربين ها در يک تقسيم بندي کلي به سه دسته تحت شبکه، HD-TV و آنالوگ تقسيم مي شود، حال انواع مختلف دوربين ها را شرح مي دهيم. انواع دوربين هاي مدار بسته

 • دوربين هاي دام- Dome:

معني لغوي کلمه Dome، به معناي گنبد است، در ايران اين دوربين ها، علاوه بر گنبدي به دوربين هاي دام و يا سقفي نيز معروف است. در واقع اين دوربين ها همانطور که از اسمش پيداست جهت نصب دوربين مداربسته در زير سقف و محيط داخلي پيشنهاد مي شود. شيشه ي روي  اين دوربين ها در برخي مدل ها شفاف و در برخي ديگر کدر است بصورتي که جهت قرار گرفتن لنز دوربين در زياد آن معلوم نيست. اين دوربين ها در مدل هاي بدون و با ال اي دي ديد در شب و همچنين با لنز فيکس و لنز وريفوکال در بازار وجود دارند. از جمله تقسيم بنديهاي ديگر اين دوربين، مدل ضد ضربه و معمولي مي باشد.

محل نصب: معمولا اين دوربين ها بهترين راه حل براي پوشش فضاهايي از جمله:

 • فضاي داخلي خانه، مغازه، فروشگاه، سوپر مارکت و… هستند.
 • فضاي داخل پارکينگ.
 • محل هاي مسقف که ارتفاع سقف آن پايين است.
 • …..

اين دوربين هم در سيستم هاي تحت شبکه، هم در سيستم HD-TV و هم در سيستم آنالوگ موجود مي باشد. در واقع اين دوربين ها يکي از متداول تري نوع دوربين هاي مدار بسته در دنيا هستند.

 • دوربين هاي صنعتي- Box:

اين دوربين ها بر خلاف نامشان در بازار ايران منحصر به مصارف صنعتي نيست. اسم اصلي اين دوربين ها، Body Camera، مي باشد، در واقع مکعب مستطيل هايي هستند که معمولا بصورت بدون لنز فروخته مي شوند، با توجه به اين مهم از اين دوربين ها جهت پوشش فضاهايي که نياز به زوم يا فوکوس مطلوب است، استفاده مي شود. لنزهاي مختلفي از جمله لنز فيکس، لنز وريفوکال و لنز موتورايز واستفاده مي شود. علاوه بر آن، اين دوربين ها بصورت يک راهکار ضد ضربه بهمراه پايه و کاورهاي خاص در محيط هاي بيروني مورد استفاده قرار مي گيرند.

اين دوربين ها در فضاهاي داخلي جهت پوشش، فضاي مورد نياز مشتريان پيشنهاد مي شود. به خاطر وجود لنز دلخواه، مي توان زاويه ديد دوربين را دقيقا مطابق نياز تنظيم نمود.

محل نصب: معمولا اين دوربين ها بهترين راه حل براي پوشش فضاهايي از جمله:

 • فضاي داخلي خانه، مغازه، فروشگاه، سوپر مارکت و… نياز به زاويه ديد کنترل شده داريم.
 • فضاي مربوط به درب ورودي داخلي و درب ورود حياط و…. 
 • …..

اين دوربين هم در سيستم هاي تحت شبکه، هم در سيستم HD-TV و هم در سيستم آنالوگ موجود مي باشد. در واقع اين دوربين ها يکي از متداول تري نوع دوربين هاي مدار بسته در دنيا هستند.

 • دوربين بولت- Bullet:

اصطلاح بولت به معناي گلوله يا لوله است، دوربين هاي بولت، دوربين هايي با بدنه معمولا استوانه اي شکل و از جنس فلز يا پلاستيک هستند. اين دوربين ها معمولا کاربرد بيروني دارند با توجه به سيستم حفاظتي و ضد آب بودن بدنه اين نوع دوربين ها و شکل مخصوصشان، براي محيط هاي بيروني با شرايط سخت آب و هوايي مناسب هستند. اين دوربين ها در کيفيت هاي متفاوت با لنزهاي فيکس و يا وريفوکال، به بازار عرضه مي شوند، هم از نوع داراي ال اي دي ديد درشب، و هم فاقد قابليت ال اي دي ديد در شب وجود دارند. در يک تقسيم بندي ديگر به دو نوع بولت و ميني بولت تقسيم مي شوند.

بيشتر بخوانيد:  دوربين  هايک ويژن   

بيشتر بخوانيد: دوربين مداربسته تي وي تي 

محل نصب:

 • فضاهاي بيروني که نياز به دوربين ضد ضربه و ضد آب داريم مانند حياط، فضاهاي پيراموني ساختمانها و کارخانه ها
 • فضاهاي درون سوله هاي صنعتي که احتمال آسيب خوردن دوربين به خاطر حرکت جرثقيل وجود دارد.
 • ….

اين دوربين هم در سيستم هاي تحت شبکه، هم در سيستم HD-TV و هم در سيستم آنالوگ موجود مي باشد. در واقع اين دوربين ها يکي از متداول تري نوع دوربين هاي مدار بسته در دنيا هستند.

 • دوربين هاي مينياتور:

اين دوربين ها در واقع رايج ترين نوع دوربين هاي مدار بسته مخفي هستند که خصوصيت اصلي آن اندازه فوق العاده کوچک آن مي باشد. اين دوربين ها معمولا در فضاهايي نصب مي شوند که نياز به مشاهده تصاوير به صورت غير محسوس وجود داشته باشد.  لنز اين دوربين به اندازه اي کوچک است که معمولا مي توان از طريق ايجاد يک حفره کوچک تصاوير را به وسيله دوربين گرفت و دوربين را پشت سطح آن مخفي کرد. اين دوربين ها معمولا داراي قابليت ديد در شب نيستند.

موارد مصرف:

 • بصورت مخفي در دستگاههاي ATM.
 • در محلهايي که نياز به دوربين مخفي داريم.
 • ….

اين دوربين در سيستم هاي آنالوگ و تحت شبکه موجود هستند. به خاطر شکل و نوع کاربرد اين نوع از دوربين ها در بين مشتريان از محبوبيت خاصي برخوردار هستند.

 • دوربين متحرک:

به دوربين هاي مدار بسته اي که قابليت چرخش در جاي خود و در سه جهت افقي، عمودي و عمق (زوم کردن لنز) داشته باشند دوربين هاي متحرک گفته مي شود. اين چرخش توسط موتورهاي اتوماتيک که درون دوربين تعبيه شده است انجام مي شود به همين خاطر کاور اين دوربين ها نسبت به دوربين هاي ديگر کشيده تر است. بعلت تعبيه شدن موتور درون اين دوربينها  قيمت دوربين مداربسته متحرک نسبت به دوربين هاي ديگر بسيار بالاتر مي باشد. اين دوربين ها بصورت کنترل از راه دور و توسط کيبورد يا نرم افزار و به صورت اتوماتيک يا توسط کاربر دوربين کنترل و چرخانده مي شوند. برخي از اين دوربين ها داراي ال اي دي ديد در شب جهت تصوير برداري مناسب در محيط هاي با نور کم مي باشند. در يک تقسيم بندي کلي اين دوربين ها به دو نوع دوربين هاي اسپيد دام و دوربين هاي PTZ، تقسيم مي شوند که در ادامه به شرح اين دو مي پردازيم:

 • دوربين اسپيد دام- Speed Dome:

اساس کار اين دوربين ها، دوربين دام مي باشد. دوربين اسپيد دام يا دام چرخشي جزو پر کاربردترين دوربين هاي متحرک در صنعت نظارت تصويري مي باشد اين دوربين قابليت چرخش 360 درجه با سرعت فوق العاده سريع را دارا مي باشد. همانطور که گفته شد بدليل دارا بودن موتورهاي داخلي جهت چرخش در جهت هاي افقي و عمودي هوزينگ اين دوربين نسبت به دوربين دام معمولي کشيده تر است. اين دوربين ها بر اساس رزولوشن و ميزان زوم اپتيکالي که ارائه مي دهند در بازار تقسيم بندي مي شوند.

 • دوربين PTZ (Pan- Tilt- Zoom):

اساس کار اين دوربين ها، دوربين بولت مي باشد، بدين صورت که دوربين PTZ در واقع تشکيل شده از يک دوربين بولت که روي دو موتور چرخشي در سطح عمودي و افقي قرار دارد و همچنين يک لنز زوم موتور دار با سرعت بالا نيز روي آن متصل مي شود. کنترل اين موتورها و همچنين لنز توسط نرم افزار و کاربر انجام مي شود. برتري اين دوربين نسبت به دوربين هاي اسپيد دام، توانايي استفاده از لنزهايي با قدرت زوم بسيار بالا را دارا مي باشد.

منبع : هايک ويژن

 

وام طلا را از ما دريافت کنيد


وام طلا را از ما دريافت کنيد

دوره بازپرداخت:

* دوره بازپرداخت وام از يک تا 15 ماه است بسته به تعداد اقساط پرداخت شده توسط متقاضي، دوره بازپرداخت وام ممکن است تمديد شود.

 

سود بازپرداخت وام را محاسبه کنيد:

* نرخ سود تجهيزات طلا 1.5 درصد بدون هيچ گونه کارمزد و يک درصد براي نگهداري و نگهداري طلا در گاوصندوق بانک است که در مجموع 2.5 درصد محاسبه مي‌شود.

https://www.athleticsnation.com/users/tala2021/

اسناد مورد نياز براي يافتن وام طلا  فوري:

اسناد لازم براي يافتن وام فوري با سپرده طلا به شرح زير است:

 

- اصل کارت ملي متقاضي و نسخه آن -

 

"با طلاهاي خود براي گرفتن وام".

 

مدت زمان دريافت وام طلا:

پس از مراجعه به دفتر طلاي ما، پس از بررسي طلاي خود، حداکثر ظرف مدت نيم ساعت مبلغ وام درخواستي به حساب شما واريز مي‌شود.

 

متقاضي وام طلا در صندوق امانات بانکي:

به طرز قابل توجهي براي همه متقاضيان گران قيمت، تمام طلاي تضمين شده در حضور شما جارو برقي مي‌شود و سپس براي امنيت شما تا آنجا که ممکن است در صندوق بانک ذخيره مي‌شود.

 

اقساط معوق:

 

در زمان دريافت وام، قرارداد وام با بازپرداخت طلا با متقاضي منعقد مي‌شود. نرخ وام مطابق با پرداخت بدهي متقاضي تنظيم مي‌شود.

 

تفاوت وام طلاي بانک رسالت و ما:

در سال 1998، بانک رسالت در ازاي وام 20 ميليون يورويي براي تأمين وام، طلاي متقاضي را به عنوان وثيقه پذيرفت، اما در سال 1999 قوانين بانک رسالت تغيير کرد و هيچ يک از شعب اين بانک وام‌هاي تضمين شده با طلا را قبول نکردند. اما در دفاتر طلاي ما، تا زماني که طلاي متقاضي را به عنوان ضمانت وام قبول کنيد، مبلغ وام با توجه به ارزش طلاي شما افزايش مي‌يابد. و مدت بازپرداخت وام طلا يا سکه محدوديتي ندارد.

https://canvas.mooc.upc.edu/eportfolios/2878/Home/____

نوع طلاي واجد شرايط براي وام:

طلاي تضميني مي‌تواند شامل مصنوعات مختلف طلا، جواهرات و انواع سکه‌هاي طلا بانکي و غير بانکي باشد.

 

تحويل طلا متقاضي وام:

در صورت پرداخت هرگونه اقساط به ميزان اين قسمت از ضمانت نامه متقاضي، طلا به وي بازگردانده مي‌شود.

 

 لازم به ذکر است که هنگام انعقاد قرارداد وام طلا، طلاي اصلي و کارت ملي وام گيرنده مورد نياز است.

نحوه دريافت کد بورس اوراق بهادار


نحوه دريافت کد بورس اوراق بهادار

بازار بورس و اوراق بهادار در ايران 50 سال قدمت دارد و از سال 1346 فعاليت خود را آغاز کرده است ، اما شرکت فعلي بورس هنوز جايزه زيادي را در سرمايه گذاري خانوارهاي ايراني اشغال نمي کند. در سال گذشته مردم نسبت به اين بازار و بازده بي نظير آن آگاهي بيشتري پيدا کرده اند.

 

در اين بين وي از کد بورس اوراق بهادار استفاده کرده و در صورت وقفه ديگر تصميم به ثبت نام مي گيرد. در اين مقاله نحوه جذب کد سهام براي تازه واردان و تمايل به ثبت نام و سرمايه گذاري در بورس سهام توضيح داده شده است.

 

بهترين روش مبادله کد سهام چيست؟

 

ثبت نام در بورس و کد بورس سه مرحله دارد. مورد اول ثبت در Sajam ، دوم ثبت نام و سوم احراز هويت Sajam و ويژگي هاي آن است. ويژگي آگاه سازي براي ساده سازي اين روند ، امکان ثبت ثبات و کارايي در سيستم Aware Express را فراهم کرده است. همچنين از طريق شعب مطلع ، احراز هويت Sajam و کارايي به صورت رايگان انجام شده و کد بورس و کد معاملاتي خود را در اولين فرصت مطالعه کنيد. براي کساني که قبلاً احراز هويت SJAM را ثبت نام کرده و انجام داده اند ، احراز هويت آفلاين نيز امکان تأمين اعتبار را دارد.

https://www.ghatreh.com/news/mm36948/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%20%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%20%D8%AC%D9%87%D8%B1%D9%85%20%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87%E2%80%8C%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%9F

 

براي کد بورس سهام در سيستم SJAM ثبت نام کنيد

 

طبق دستورالعمل هاي سازمان بورس و سپرده گذاري مرکزي ، تمام کساني که در بورس سهام کار مي کنند ، اعم از انساني حقيقي يا واقعي ، در بازار سرمايه مانند بورس و اوراق قرضه ، سرمايه گذاران ، صندلي هاي سرمايه گذاري و مديريت نمونه کارها. در سيستم بودن. ساجام ثبت خواهد شد. حتي کساني که از سال گذشته هنوز در SJAM ثبت نام نکرده اند بايد اطلاعات خود را در SJAM وارد کنند.

 

SJAM ، که خلاصه سيستم هاي خود را در زيرساخت هاي بازار سرمايه ، مي تواند "سيستم جمع آوري اطلاعات" را ادامه دهد. اين سيستم به منظور شفافيت و ادغام اطلاعات پزشکي راه اندازي شده است. ساجام ، از نظر دامنه ارائه خدمات ، سيستم مجاز ملي با توجه به تعداد استفاده.

 

وي از طريق دو روش ديگر به ساجام دسترسي داشت: روش اول از طريق وب سايت www.sejam.ir پرداخت مي شود و روش دوم از طريق استفاده از برنامه ديگري پرداخت مي شود. کد ملي و تلفن همراه خود را وارد کنيد تا وارد مراحل ثبت نام شويد. حتما شماره را با نام شخصي خود و منطق را با کد ملي وارد کنيد.

 

پس از ورود ، فرم اطلاعات شخصي شما نمايش داده مي شود. با پر کردن اين فرم ها ثبت 10 هزار تومان لازم است. توجه داشته باشيد که اين فرم شامل اطلاعات هويتي ، اقامت ، مالي ، بانکي و غيره است. در صورت قرار دادن موارد ديگر ، لازم است شما را با اطلاعات مناسب تبديل کنيد.

 

سپس پس از دريافت اطلاعات خود از سازمان بورس و ارسال کد رهگيري به شماره موبايل ، وارد مرحله احراز هويت خود شويد. احراز هويت به دو روش انجام مي شود و شما يکي ديگر از اين دو روش را انتخاب مي کنيد. اولين روش احراز هويت آنلاين است که از طريق توسعه برنامه انجام مي شود که توسط سيستم ساجام معرفي مي شود. روش دوم احراز هويت حضوري است که با مراجعه به يکي از دفاتر پيشخوان دولت امکان پذير است. بعد از تمام مراحل ، کد مبادله SJAM براي فروش صادر شد.

 

در سايت ليسانس ثبت نام کنيد

 

در مرحله دوم ثبت نام و کد بورس اوراق بهادار ، لازم است که به سايت مشخصات مربوطه مراجعه کرده و مراحل ثبت نام SJAM را تکرار کنيد. همانطور که براي نقل و انتقالات بانکي به بانک مراجعه مي کنيد ، براي سرمايه گذاري در بورس اوراق بهادار ، بايد يک واسطه براي نامگذاري تنظيم کنيد. براي اينکه خودتان را با ويژگي مربوطه آشنا کنيد ، بايد اطلاعات خود را در سيستم ثبت کنيد تا توسط طرف مقابل براي کد شما صادر شود.

 

تمام ويژگي هاي موجود در بورس سهام فعاليت هاي خود را از طريق سيستم هاي آنلاين انجام مي دهند. براي ورود به اين سيستم ها بايد کد معاملاتي متشکل از نام کاربري و رمز ورود داشته باشيد. در ايران کارگزاران مجاز به فعاليت هستند زيرا اگر از خدمات ارائه شده در رتبه بندي هاي مختلف لذت مي بريد. در حالي که هر شخص واقعي به هر تعداد ويژگي که سبک ثبت کرده است و با هر تعداد ويژگي علاقه مند به دنبال فعاليت شما در بورس سهام است. در واقع ، شما فقط مجوز کد بورس اوراق بهادار را داريد ، اما محدوديتي براي کد معاملاتي وجود ندارد و شما را مجبور به ثبت در انواع مختلف مي کند ، کد اطلاعات ملک خود را ذکر کنيد ، با آن کد ، خريد و فروش سهام ديگر.

 

ثبت نام همزمان در سامانه ساجام و سايت کارايي

 

همانطور که به کد سهام گفتيم شما بايد سه مرحله را طي کنيد و آنها را در بالا توضيح داديم. از آنجا که براي ساده سازي ثبت نشده است ، نام تجاري آگهي امکان ساخت اين دو مرحله را با قدرت يکپارچه سازي فراهم کرده است. اين بدان معناست که اگر اطلاعات خود را در سيستم کارگاه آگاه ، در ex.agah.com ، در صورت ثبت نام ، ثبت کنيد.

 

 

از ? اپليکيشن شهري در افتتاحيه تهران هوشمند رونمايي شد


از ? اپليکيشن شهري در افتتاحيه تهران هوشمند رونمايي شد

 

تهران- ايرنا- در افتتاحيه سومين نمايشگاه و همايش تهران هوشمند از ? اپليکيشن تهران من، دوچرخه، کيف پول شهروندي، بليت هوشمند و املاک من با حضور وزير ارتباطات، رييس شوراي شهر و شهردار تهران رونمايي شد.

پيروز حناچي روز دوشنبه در سومين نمايشگاه و همايش تهران هوشمند در سالن برج ميلاد اظهار داشت: مزيت کشور جمعيت جوان است که مي‌توان آن را به فرصت تبديل کرد و وظيفه ما در شهرداري تهران علاوه بر سرويس‌هاي ايحاد شده به شهروندان، ايجاد فضاي کسب و کار نيز هست و ما يکي از اصلي‌ترين شتابدهنگان شهر تهران هستيم.

وي ادامه داد: شهرداري محيط مناسب براي افرادي که خدمات را تسهيل مي‌کنند، ارائه مي‌دهد. ما لايحه‌اي به شوراي شهر خواهيم داد تا فضاي مناسبي براي استارتاپ‌ها ايجاد کنيم.

حناچي گفت: ما برنامه مفصلي پيش بيني کرده‌ايم و اصلي‌ترين اقدام آن تشکيل شوراي راهبردي تهران هوشمند متشکل از افراد حقيقي و حقوقي و تصويب برنامه‌ها است.

وي تصريح کرد: در اسمارت سيتي ???? شهرداري تلاش زيادي کرد و با ارائه برنامه‌ها يکي از کانديداهاي شش گانه دريافت جايزه شد. نياز است در عرصه‌هاي بين‌المللي اتفاقات خوب را به درستي منعکس کنيم که در رنکينگ جهاني نيز قرار بگيريم.

حناچي افزود: ايده‌هاي نوآورانه، پايش‌ها و پيشرفت پروژه‌ها را در دستور کار قرار داديم و هفته گذشته در گذر نوآوري مردم با هوشمندسازي آشنا شده و در مترو نيز ادامه اين روند ادامه پيدا مي‌کند.

شهرنت شبکه اجتماعي خريد و فروش کالا و خدمات. شهرنت فروشگاهي به وسعت شهر شماست. در اپليکيشن شهرنت شما مي توانيد با توليد محتوا و به ازاي لايک و کامنت هاي دريافتي خود درآمد مستقيم ريالي داشته باشيد.

شهردار تهران تصريح کرد: نياز است بهره برداري باز و فضاي نوآوري ايجاد شود و از حداکثر فرصت استفاده کنيم و آن را به فضايي براي اشتغال که اصلي‌ترين فرصت است استفاده و زير ساخت‌ها را ايجاد کنيم. در حوزه چالش‌هاي شهري، حل معضل پسماند در مراحل آخر است و همچنين طرح کاپ کاهش پسماند را داريم که در حمل زباله هاي تهران موفق عمل کرده است‌ تا اساسا پسماندي را در شهر تهران دفن نکنيم و اين کار امکان پذير است.

وي عنوان کرد: هر لحظه خدمات جديدي به استارتاپ‌ها در خصوص شهر هوشمند ارائه مي‌شود. در دوره جديد تمام تلاش ما اين است که شهرداري تهران به عنوان شتابدهنده اصلي در سطح شهر تهران خدمات ارائه کند.

حناچي همچنين در جمع خبرنگاران افزود: لايحه‌اي براي حمايت از شرکت‌هاي دانش بنيان به شوراي شهر ارائه مي‌شود تا بتوانيم از  نيروي جوان به عنوان يک فرصت استفاده کنيم.

وي ادامه داد: در خصوص انتقال داده‌ها مقاومت‌هايي صورت مي‌گيرد و سرويس‌هايي وجود دارد اما پس از آن اطلاعات در اختيار همه قرار مي‌گيرد و تفاهم‌هايي که با دستگاه‌ها داريم. همچنين بيشتر اطلاعات در اختيار بخش خصوصي است که مي‌توانيم استفاده کنيم.

شهردار تهران در خصوص تاثير شهر هوشمند بر آلودگي هوا گفت: زماني که سرويس و خدمات را از طريق موبايل بگيريد بسياري از سفرهاي بي مورد درون شهري حذف مي‌شود و آلودگي نيز کاهش مي‌يابد.

وي با اشاره به مشکل شرکت بيدود عنوان کرد: شرکت بيدود گزارش‌هايي داد که نسبت سرمايه‌گذاري چرخ اقتصادي آن نمي‌گشت و چون نوپا است بايد استفاده کنندگان افزايش پيدا کند اما ما نيز حمايت‌هايي مي‌کنيم.

به گفته وي، تهران هوشمند عرصه رقابت است و يکي از تاثيرات آن ارزان شدن خدمات است.
سومين همايش و نمايشگاه تهران هوشمند، امروز ?? آذر ماه با همکاري دانشگاه صنعتي اميرکبير در مرکز همايش‌هاي برج ميلاد و با حضور معاون علمي و فناوري رياست جمهوري، وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات و مسؤولان شهرداري تهران آغاز به کار کرد.

شهرنت شبکه اجتماعي خريد و فروش کالا و خدمات. شهرنت فروشگاهي به وسعت شهر شماست. در اپليکيشن شهرنت شما مي توانيد با توليد محتوا و به ازاي لايک و کامنت هاي دريافتي خود درآمد مستقيم ريالي داشته باشيد.

از جمله محورهاي اين همايش دو روزه مي‌توان به مباحثي همچون داده‌ باز و حکمروايي هوشمند شهري- آگاه‌سازي، آموزش و توانمندسازي شهروندان در حوزه شهر هوشمند- مشارکت ذينفعان، بهره‌وري و اقتصاد پايدار مبتني بر داده- شهر نوآور و توسعه کسب و کارهاي فناورانه بر پايه داده اشاره کرد.

کلان داده، داده کاوي و استخراج داده‌هاي سودمند و قابل اعتماد-شهر هوشمند و شاخص‌هاي ارتقاي کيفيت زندگي در شهرها- توسعه پايدار و چالش‌هاي محيط زيست شهري-جابه‌جايي هوشمند، مدل‌سازي و تحليل داده‌هاي حمل و نقل شهري- کاربردها و روندهاي مبتني بر هوش مصنوعي در خدمات شهر هوشمند نيز از ديگر محورهاي اين رويداد فناورانه است.

برگزاري پنل‌هاي تخصصي و کارگاه‌هاي آموزشي، مسابقات استارت‌آپ‌ها در حوزه مديريت شهري و شهر هوشمند، نشست تجربه فناوري و درس‌هاي استارت‌آپي، نشست مديران کلانشهرها، سيتي تاک (city talk)، کافه سرمايه و برپايي نمايشگاه استارتاپ‌ها و شرکت‌هاي دانش‌بنيان و نوآور در حاشيه اين کنفرانس و نمايشگاه پيش‌بيني شده است.

 

دانلود فيلم Heat 1995


دانلود فيلم Heat 1995

yeez_z7.jpg

فيلم مخمصه به کارگرداني مايکل مان با بازي آل پاچينو، رابرت دنيرو و ول کيلمر يکي از بهترين فيلم هاي اکشن و پليسي بشمار مي رود و به طوري که سکانس هاي به ياد ماندني آن شايد در خاطر هرکدام از دوستداران سينما ثبت شده باشد. فيلم داستان چند بانک زن حرفه اي است که در آخرين سرقت خود در مخمصه اي با پليس گير مي افتند و در ادامه پليس به دنبال دستگيري آنها است ولي …

اطلاعات تکميلي فيلم Heat 1995 :

کارگردان : Michael Mann

نويسنده ها : Michael Mann

بازيگران : Al Pacino, Robert De Niro, Val Kilmer

کشور : USA

زبان : English | Spanish

تاريخ انتشار : ?? December 1995 (USA)

شناخته شده به اسم : Heat

لوکيشن فيلمبرداري : Venice Boulevard at Georgia Street, Los Angeles, California, USA

کمپاني سازنده : Warner Bros., New Regency Productions, Forward Pass

Box Office فيلم Heat 1995 :

بودجه فيلم : $??,???,??? (estimated)

هفته اول ايالت متحده : $?,???,???, ?? December 1995

Gross USA: $67,436,818

Cumulative Worldwide Gross: $187,436,818

فيلم مخمصه به کارگرداني مايکل مان در سال ???? ساخته شده است. اين فيلم محصول کشور آمريکا و در ژانر اکشن و هيجان انگيز مي‌باشد. در اين فيلم آل پاچينو، رابرت دنيرو، تام سايزمور، دايان ونورا، ايمي برنمن، اشلي جاد، ميکلتي ويليامسون، وس استودي، تد لواين، جان ويت , وال کيلمر به هنرمندي پرداخته‌اند.

اپنود

  عناوين مطالب پربازدید